Opakowania

Opakowanie + etykieta
Szampon Herberka

Inspiracją do zaprojektowania butelki oraz etykiety były stare opakowania apteczne oraz ryciny botaniczne. Miało to na celu podkreślenie naturalnego oraz leczniczego charakteru produktu.

Opakowania

Browar

Between Continents to browar który czerpie inspiracje z całego świata oferując tradycyjne smaki w zupełnie nowej odsłonie. Bohaterem tej edycji jest “Chicha” czyli napój który został stworzony jeszcze przez Inków na bazie kukurydzy. Każda butelka jest opatrzona krótką historią oraz mapą.

Opakowania

Porcja zdrowia

Jest to inicjatywa mająca promować zdrowe nawyki żywieniowe w szkołach. Produkt składa się z tacki kartonowej którą pobieram przy wejściu na stołówkę oraz jogurtu do którego dobieramy sześć dowolnych przekąsek. Dzięki temu dziecko może skomponować swój własny zestaw. Opakowanie i kubeczki na jogurty są zaprojektowane w tak sposób by wywołać interakcje przy wyborze przekąski poprzez dopasowanie kolorowej literki z wieczka jogurtu z tą samą na powierzchni opakowania. Dodatkowo opakowanie daje informacje o możliwości wyboru różnych smaków.

Identyfikacja wizualna

Szewc dratewka

Identyfikacja wizualna stworzona dla szewca wykonującego buty szyte na miarę. Na potrzeby projektu stworzyłam logo aplikację oraz stronę internetową. Dodatkowym zadaniem było stworzenie systemu który ułatwi odpowiednią pielęgnację zakupionych butów i zachęci klientów do ściągnięcia aplikacji. 

Aplikacja

Aplikacja- Safety rest

Aplikacja zaprojektowana na potrzeby projektu Safety Rest. Jest ona adresowana kierowcą samochodów ciężarowych.